Katekyo Hitman Reborn!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~KHR PBF~
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dzika plaża

Go down 
3 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Basil

Basil


Liczba postów : 6
Join date : 14/12/2012

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimePią Gru 14, 2012 7:10 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość
Eizo

Eizo


Liczba postów : 44
Join date : 15/12/2012
Age : 33
Skąd : Wawa

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 01, 2013 5:20 pm

- Czarodziej, tak jak i hazardzista nie zdradza swoich trików, moja droga - rzekł cicho Eizo uśmiechając się łobuzersko- inaczej wszystko by straciło otoczkę tajemniczości no i nutkę magii - dodał po chwili.
Obserwował dziewczynę spokojnie, cóż miał nie zwykłą broń nie żadną, białą, pistolet czy inny gadżet, a właśnie tą teoretycznie zwyczajne karty, w jego ręku stawały się zabójczą bronią, ale jej rzadko używał, główną jego rozrywką był jednak hazard.
Powrót do góry Go down
Kimie Iijima

Kimie Iijima


Liczba postów : 42
Join date : 15/12/2012
Age : 27

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 02, 2013 12:00 am

- Hę...? - mruknęła niezadowolona - Sknera... - nadymała policzki udając nadąsaną - Mogłabym przysiąc, że widziałam na tych kartach płomienie... - mruknęła cicho do siebie. Tym bardziej chciała poznać sekret tej sztuczki. Zerknęła na niego spod przydługiej już grzywki z ciekawością.
Powrót do góry Go down
Eizo

Eizo


Liczba postów : 44
Join date : 15/12/2012
Age : 33
Skąd : Wawa

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 06, 2013 4:34 pm

- Jak już powiedziałem magowie i hazardziści nie zdradzaja sekretów swojej magii - poprawił kapelutek, na głowie i uśmiechnął się łobuzersko.
- A ta sztuczka jest prosta dla takich osób jak ja.... może tez znasz jakieś sztuczki ? Chętnie bym je zobaczył mała bo rysujesz pięknie - wypuścił kolejne kółeczka z dymu papierosowego w powietrze. Cóż lubił magie, a raczej swój rodzaj magii było mu z nim dobrze, no i miał przewagę nad zwykłymi rzezimieszkami.
Powrót do góry Go down
Kimie Iijima

Kimie Iijima


Liczba postów : 42
Join date : 15/12/2012
Age : 27

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 06, 2013 8:33 pm

- Hę? Ja nie znam żadnych sztuczek... - mruknęła z niezdarnym uśmiechem i podrapała się po policzku. No cóż, zawsze dziwnie się czuła słysząc komplementy - Kimie - rzuciła po chwili - Nie mów do mnie mała...
Powrót do góry Go down
Eizo

Eizo


Liczba postów : 44
Join date : 15/12/2012
Age : 33
Skąd : Wawa

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 08, 2013 5:07 pm

- Wybacz ale większość tutejszeszj populacji jest dla mnie mała - zaśmiał się- mam 2 metry wzrostu. Hym, ale jeśli widziałaś płomień to znaczy że sama go masz - rzekł cichym tonem Eizo bardziej do siebie niż do niej. Kolejne kółko dymu wypuścił, z ust bacznie się przyglądając jej. Nie wyglądała na członka mafii, a Eizo i owszem, chodź nie należy do żadnej rodziny, był wolnym strzelcem i nauczył się władać, mocą nie pojętą, dla zwykłego człowieka, jego talie kart były bez użyteczne, w jego ręce karta zmieniała się w zabójczą broń, chodź te zwykłe były raczej jednorazowego użytku.
Powrót do góry Go down
Kimie Iijima

Kimie Iijima


Liczba postów : 42
Join date : 15/12/2012
Age : 27

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 08, 2013 7:30 pm

A mimo tego, że powiedział to tak szybko, zdołała go usłyszeć i uniosła lekko brwi.
- Tak, posiadam płomień - uśmiechnęła się delikatnie - Choć w sumie odkryłam ten fakt całkiem niedawno... - rzuciła cichszym tonem drapiąc się po policzku. Sama również nie należała do żadnej z rodzin mafijnych, za to miała z taką jedną kontakty.
Powrót do góry Go down
Eizo

Eizo


Liczba postów : 44
Join date : 15/12/2012
Age : 33
Skąd : Wawa

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimePon Lut 11, 2013 4:04 pm

- Hym ja swój odkryłem mniej więcej w twoim wieku- skończył palić i podrapał się po szczęce- Potem, nastało kilka dobrych okoliczności i spotkałem tego kto mnie nauczył nim władać. Przydatna umiejętność, chodź nie bezpieczna, a niektórym od niej woda sodowa uderza do głowy i myślą że mogą wszystko... - uśmiechnął się lekko zerkając w niebo- Nie żeby to mnie jakoś dotyczyło, no może trochę, ale to było dość dawno.
Powrót do góry Go down
Kimie Iijima

Kimie Iijima


Liczba postów : 42
Join date : 15/12/2012
Age : 27

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimePon Lut 11, 2013 7:05 pm

- Ktoś Cię uczył? - zamrugała oczami zaciekawiona - Hm... Rzeczywiście, taki korepetytor to przydatna sprawa... - przechyliła lekko głowę na bok. Sama nie miała nikogo, kto by jej pomógł zapanować nad płomieniem i podpowiedział jak nim władać. Po jego dalszych słowach próbowała sobie wyobrazić Eizo, któremu woda sodowa mogła uderzyć do głowy. Szczerze mówiąc to nie było trudne.
Powrót do góry Go down
Eizo

Eizo


Liczba postów : 44
Join date : 15/12/2012
Age : 33
Skąd : Wawa

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lut 14, 2013 3:57 pm

- Pewnie bez korepetytora, ani rusz w tej całej pracy - rzekł Eizo- owszem, możesz się nauczyć ciosów, ale to nauczyciel może ci dawać wskazówki do treningu. No i pobudzenie płomienia, nie jest takie proste, wymaga strasznych nakładów pracy, czy tego chcesz czy nie.
Jednak warto - rzekł zerknął do paczki, skończyły mu się papierosy, przez co miny nie miał zbyt szczęśliwej.
- Cóż pora wziąść się do roboty pieniądze się same nie zarobią, ani nie wygrają.
Powrót do góry Go down
Kimie Iijima

Kimie Iijima


Liczba postów : 42
Join date : 15/12/2012
Age : 27

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimePią Lut 15, 2013 3:37 pm

- No faktycznie, trochę pracy z tym płomieniem jest... - westchnęła ciężko. Chyba będzie musiała poszukać kogoś, kto pasowałby na jej korepetytora. Spojrzała z rozbawieniem na niezadowolenie widniejące na twarzy Eizo.
- Idziesz do kasyna czy coś w tym stylu?
Powrót do góry Go down
Eizo

Eizo


Liczba postów : 44
Join date : 15/12/2012
Age : 33
Skąd : Wawa

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 16, 2013 9:56 pm

- Idę pograć w pokera do takiego jednego miejsca, a co do mentora... nie mam za wiele na głowie, jak chcesz ja cię mogę uczyć, oczywiście przysługa za przysługę, Kimie, ale nie mam na razie pomysłu co mogłoby być taką przysługą. - Zaśmiał się i poprawił kapelusz by wiatr go nie zwiał. Domyślał się że dziewczynie obecnie nie jest łatwo, moc trudno samodzielnie opanować, no i trzeba wypracować odpowiedni program treningów zależny od płomienia.
Powrót do góry Go down
Kimie Iijima

Kimie Iijima


Liczba postów : 42
Join date : 15/12/2012
Age : 27

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimeNie Lut 17, 2013 8:12 pm

- W pokera, mówisz... - mruknęła w zamyśleniu - Nee, a może będę mogła popatrzeć jak grasz? - zapytała od razu ożywiona - Nigdy nie widziałam jak ktoś w to gra... E, nie, w sumie w telewizji, ale to co innego! - rzuciła szybko, po czym zamrugała oczami - Naprawdę? Uczyłbyś mnie? - uśmiechnęła się promiennie - Pewnie, może być.
Powrót do góry Go down
Eizo

Eizo


Liczba postów : 44
Join date : 15/12/2012
Age : 33
Skąd : Wawa

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 20, 2013 2:44 pm

- Hehe urocza z ciebie dziewczynka... ale nie wiem czy by cię to co robi zainteresowało. Jeśli jednak chcesz to chodź ze mną, do jaskini hazardu - Uśmiechnął się- Co zostania mentorem mam czas, więc mogę się tym zająć nie ma sprawy, tylko wiesz żeby rodzice się o ciebie nie martwili, treningi są długie i żmudne. - rzekł przeszukując kieszenie szukając kolejnego papierosa, a nóż coś zostało.
Powrót do góry Go down
Kimie Iijima

Kimie Iijima


Liczba postów : 42
Join date : 15/12/2012
Age : 27

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimeSro Lut 20, 2013 4:33 pm

Nadąsała się i skrzyżowała ręce na piersi.
- Nie jestem dziewczynką. Chętnie popatrzę oraz zobaczę co Cię tak interesuje w tych grach hazardowych - uśmiechnęła się lekko. Jak ona nie lubiła, gdy ktoś traktował ją jak dziecko...
- A co do rodziców nie musisz się martwić, więc z treningami problemów na pewno nie będzie.
Powrót do góry Go down
Eizo

Eizo


Liczba postów : 44
Join date : 15/12/2012
Age : 33
Skąd : Wawa

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 23, 2013 7:46 am

- Wiesz lepiej się upewnić że ktoś mnie nie oskarży od demoralizacje nie letnich , tylko dlatego że się szwendam z nieletnią - na twarzy pojawiła się radość znalazł jeszcze jednego papierosa i go od razu zapalił- no dobrze młoda damo, to chodź ze mną do mojej jaskini hazardu... zrozumiesz chociaż trochę jak wyglądało moje życie w Las Vegas, piękne kobiety i wspaniałe drinki, no i hazard... ale po drodze kupimy papierosy - Powoli ruszył ku wyjścia z plaży, przystanął na chwile, by dziewczyna mogła go dogonić a potem ruszył, tylko sobie znaną drogą.
( z/t )
Powrót do góry Go down
Kimie Iijima

Kimie Iijima


Liczba postów : 42
Join date : 15/12/2012
Age : 27

Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitimeSob Lut 23, 2013 12:37 pm

- Aj tam - machnęła niedbale ręką i czym prędzej go dogoniła - Rany, wiesz, że masz poważne uzależnienie? - popatrzyła na niego - Szczerzysz się do papierosów - pokręciła głową krzyżując ręce na piersi. Jednocześnie zastanawiała się nad tą "jaskinią hazardu", czy będzie wyglądać jak na filmach i takie tam.


z/t
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dzika plaża - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dzika plaża   Dzika plaża - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dzika plaża
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Katekyo Hitman Reborn! :: Japonia :: Namimori :: Plaża-
Skocz do: